Monter m/w/d instalacji sanitarnych/grzewczych/wentylacyjnych

Referenz-ID:
631
Kategorie:
Hanau
Stellenart:
Gewerbliche Stelle
Stellenbeschreibung:

SW Personaldienstleistungen GmbH

Dla naszego Klienta w Hanau i Frankfurcie nad Menem szukamy pracowników na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

• prace związane z techniką grzewczą, sanitarną oraz systemów chłodzących
• podłączanie systemów grzewczych
• instalacje wentylacji i klimatyzacji
• podłączanie i układanie rur

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

•Doświadczenia w pracy na stanowisku monter instalacji sanitarnych,grzewczych i wentylacyjnych
• Wysokiej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
• Umiejętnośći współpracy w zespole
• Samodzielnośći w dzialaniu
• Gotowośći do pracy w systemie zmianowym
• Jezyka niemieckiego minimum komunikatywnego
• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Firmową odzież roboczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej:

Arbeitsstelle:

60311
Frankfurt am Main

Kontaktdaten:

Vor der Kinzigbrücke 31
63452
Hanau
Bewerber@SW-Pdl.de
Telefon:
06181-9390266